Forumul Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Hunedoara

non comercial


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Avocati

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Avocati Empty Avocati 09.05.10 21:12

alin



Salut. Cine a avut de-a face cu avocatii stie ce greu gasesti unul care sa-ti spuna cinstit in fata sansele de castig si sa nu te bage intr-o cauza dinainte pierduta numai ca sa-si ia el comisionul. As vrea sa ne ajutam unii pe altii cu contacte de astfel de avocati. Nu ma intereseaza avocatii cu influenta mai mult sau mai putin "ortodoxa" ci cei care pe langa buni meseriasi mai au si calitatea de a fi OAMENI.

2Avocati Empty Re: Avocati 10.05.10 12:15

dr2005



Eu am avut un proces la Curtea de apel Alba (de care tine Hunedoara) si am fost foarte multumit de doamna xxxxx. Va recomand cu mana pe inima daca aveti nevoie. Mar rar asa oameni.

Editat de admin: Avocatii nu au voie sa-si faca reclama online. Va fi sters orice mesaj care poate fi suspectat ca fiind reclama. Totusi, puteti cere detalii de acest fel prin pm (private message)

3Avocati Empty Re: Avocati 10.05.10 14:37

alin



ai ceva adresa de contact? din oras nu stii pe nimeni?

4Avocati Empty Re: Avocati 10.05.10 21:07

dr2005



Nu, din oras nu stiu pe nimeni de incredere.
Adresa nu am dar stiu un telefon xxxxx

Editat de admin: Avocatii nu au voie sa-si faca reclama online. Va fi sters orice mesaj care poate fi suspectat ca fiind reclama. Totusi, puteti cere detalii de acest fel prin pm (private message)
Cei care nu vor respecta cererea mea vor fi banati.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum