Forumul Hunedoara
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forumul Hunedoara

non comercial


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Reclama!!!

5 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Reclama!!! Empty Reclama!!! 17.01.10 15:15

AdiV



Haideti sa facem un pic de reclama forumului! Ideea este excelenta, am propus-o si eu mai demult pe pagina primariei, dar acolo nu s-a facut, din pacate, nimic... Trimiteti linkul mai departe si altor hunedoreni! Very Happy

2Reclama!!! Empty Re: Reclama!!! 17.01.10 16:19

Nicolae



Se poate pune adresa forumului in statusul de pe mess...

3Reclama!!! Empty Re: Reclama!!! 30.03.12 15:42

OnlyDreamz

OnlyDreamz

Sunt de parere, ca hunedorenii (tineri,batrani) au nevoie de un astfel de loc. Am putea face mai multa reclama. De ex. , in ziarele hunedorene on-line (gen adevarul,servus) am putea posta comentarii la diverse articole, despre acest forum si cine stie poate usor, usor vom avea mult mai multi useri. Smile

4Reclama!!! Empty Re: Reclama!!! 30.03.12 18:10

Admin


Admin

E buna ideea. Postati comentarii in ziare si dati link la forum!!!

http://hunedoara.omgforum.net

5Reclama!!! Empty Re: Reclama!!! 28.07.12 21:45

metalurgistul

metalurgistul

am incercat in saptamanile trecute sa fac reclama forumului cu ajutorul comentariilor la ziarele locale dar nu cred ca a avut prea mare efect, nu se vede multa activitate pe forum, ar fi bine daca s-ar da drumul la subiecte de discutii, daca s-ar pune stiri, informatii, sa fie un loc de unde sa se informeze hunedorenii si unde sa poata dezbate diferite subiecte de interes local, cei care aveti conturi de facebook poate ati putea face reclama mai buna, tinand cont ca din ce in ce mai multa lume foloseste reteaua aceasta....

am trimis o sugestie si primariei Hunedoara referitor la forum, le-am zis sa puna legatura de pe site-ul primariei Hunedoara direct catre acest forum insa raspunsul a fost acesta : "Vom studia posibilitatea si oportunitatea adaugarii unui astfel de linki pe site-ul primariei. Multumim pentru sugestie. " Shocked Mad ...

6Reclama!!! Empty Re: Reclama!!! 18.08.12 20:15

Nicolae



Salut.
Am incercat si eu putina reclama intre prieteni dar fara mare efect. Hunedorenii sunt foarte dezorganizati, interesati doar de ei si nu prea comunica, decat prin paginile personale de pe facebook. Forumul asta are insa rolul lui. E ca o arhiva despre oras, utila celor ce cauta informatii despre Hunedoara.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum